foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

W środę  19 czerwca odbyła się w naszej szkole wycieczka rowerowa dla klas IV i VI. Wycieczka rozpoczęła się rano przy szkole, gdzie uczniowie i opiekunowie zebrali się razem z rowerami. Po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa na drodze, grupa ruszyła w kierunku Malichowa i Kocur gdzie zaczęliśmy poznawać ścieżkę edukacyjną „Leśny Raj Natury”.  

 

W miejscu rekreacyjnym Leśnictwa Brzezinki przy wiacie myśliwskiej Koła Łowieckiego Łoś odbył się  poczęstunek, na którym uczestnicy mogli napić się  i zjeść kiełbaski z ogniska, które sami upiekli. Po przerwie uczestnicy wycieczki udali się do  Centrum Aktywności Wiejskiej w Kocurach gdzie zapoznaliśmy się z kolejnymi punktami edukacyjnymi oraz zjedli słodki poczęstunek. Podsumowując, szkolna wycieczka rowerowa po terenach naszej gminy to świetna okazja dla uczniów do poznania pięknych miejsc w swojej okolicy, rozwijania umiejętności rowerowych, a także zwiększenia świadomości ekologicznej i ochrony środowiska. 

 

Uczestniczymy w akcji
http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP


Copyright © 2024 PSP SZEMROWICE  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJE], aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij [Polityka cookies], aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania plików cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Polityka cookies