foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


34 357 53 55
Wiejska 2

PUBLICZNA SZKOŁA

PODSTAWOWA W SZEMROWICACH

W dniu 29.11.2018r. w Szemrowicach odbyły się mistrzostwa gminy w tenisie stołowym drużynowo. Zawody dotyczyły dwóch kategorii wiekowych. Igrzyska młodzieży dla klas 7,8 i 3 gimnazjum oraz igrzyska dzieci dla klasy 6 i klas niższych. Osobno rywalizację toczyły drużyny dziewczyn jak i chłopców. W turnieju uczestniczyły szkoły z Pluder, Turzy, Dobrodzienia i szkoła z Szemrowic jako gospodarz. Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze, gdyż na cztery kategorie sportowe zdobyliśmy 3 mistrzostwa gminy. Jedynie drużyna dziewczyn w igrzyskach młodzieży po zaciętym pojedynku przegrała z Dobrodzieniem 3:2 i uzyskała drugie miejsce w gminie. Wygrana dała nam awans na zawody powiatowe.

4 grudnia pojechaliśmy do Dalachowa na igrzyska dzieci dziewcząt i chłopców gdzie spotkaliśmy się z mistrzami swoich gmin. Na zawodach wypadliśmy nieźle. Dziewczyny zajęły czwarte miejsce a chłopcy piąte.

11.12.2018 r . chłopcy starsi udali się na mistrzostwa młodzieży do Gorzowa Śląskiego. W mistrzostwach brało udział siedem drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. W naszej grupie znalazły się Rudniki i Wierzbie (mistrz gminy Praszka). Wyszliśmy z tej grupy z pierwszego miejsca i awansowaliśmy do półfinału. Walkę o finał gładko wygraliśmy z Gorzowem Śląskim 3:0.

W finale ulegliśmy naszym rywalom grupowym, drużynie z Wierzbia 3-1 i zostaliśmy wicemistrzami powiatu oleskiego. Chłopcy osiągnęli wielki sukces.

Gratulacje dla naszych uczniów za sportową postawę i zaangażowanie.

http://pspszemrowice.bipszkola.pl/
BIP
Uczestniczymy w akcji


Copyright © 2019 PSP SZEMROWICE